امنیت حداکثری با فعال‌سازی ورود دو مرحله ای اینستاگرام

فهرست مطالب

تایید هویت دو عاملی یا دو مرحله ای

به احتمال زیاد با قابلیت تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام یا همان Two Factor Authentication آشنایی دارید. تایید هویت دو مرحله ای یک ویژگی امنیتی است که می‌تواند به شدت ریسک هک شدن اکانت های مختلف شما را کاهش دهد. قابلیت تایید هویت دو مرحله ای در سرویس‌های مختلفی ارائه شده که برخی از آن‌ها شامل اکانت گوگل، واتساپ، تلگرام و غیره می‌شود. هنگامی که قابلیت تایید هویت دو مرحله ای را برای اکانت خاصی فعال کنید، فقط وارد کردن رمز عبور اصلی در حین تلاش به منظور ورود به آن کافی نخواهد بود و شما باید به شیوه دیگری که انتخاب کرده بودید هم هویت خود را به تایید برسانید. بنابراین تایید هویت کاربر شامل دو مرحله می‌شود، از اینرو نام قابلیت مورد نظر، تایید هویت دو مرحله ای برگزیده شده است.

یکی از مواردی که می تواند دغدغه اغلب کاربران باشد بحث امنیت حساب و همچنین لینک‌های وارد شده در حسابشان می‌باشد. یکی از بهترین و رایجترین راهکارها استفاده از ورود دومرحله ای است که در اُوو این امکان را برای شما فراهم کرده ایم.

اگر از اینستاگرام استفاده می‌کنید، توصیه می‌کنیم که همین حالا نسبت به فعال سازی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای (Two Factor Authentication) وارد عمل شوید و ریسک هک شدن اکانت خود را به شدت کاهش دهید.

فعالسازی ورود دومرحله‌ای در حساب کاربری اُوو

خوب برای شروع وارد بخش حساب کاربری بشید. در این صفحه علاوه بر امکاناتی نظیر تغییر منطقه زمانی، تغییر نام، تغییر رمز عبور، گزینه ورود دو مرحله‌ای را مشاهده می‌نمایید. گزینه بلی را انتخاب نمایید. یک کد qr و همچنین راهنمای استفاده برای شما نشان داده می‌شود.

image اُوو | جامع‌ترین ابزار سوشال مارکتینگ شما امنیت حداکثری با فعال‌سازی ورود دو مرحله ای اینستاگرام

کافیست از طریق یک نرم افزار ورود دومرحله‌ای مثل Google Authenticator یا Microsoft Authenticator (می‌توانید با کلیلک بر روی نام این برنامه‌ها آنها را از پلی استور نصب نمایید) را نصب کنید و این کد qr را با آن اسکن نمایید.

از این به بعد موقع ورود به حسابتان علاوه بر رمز عبور، رمز ورود دومرحله‌ای هم از شما خواسته خواهد شد که با ورود کد می‌توانید وارد حسابتان شوید.

مطالب مرتبط
ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید
تغییرات بایولینک اُوو OOVO
امکان جدید
تغییرات و بروزرسانی‌های اُوو

بروزرسانی‌های اُوو در بهمن 1401 بروزرسانی‌های اُوو در دی 1401 بروزرسانی‌های اُوو در آبان 1401 بروزرسانی‌های اُوو در مهر 1401 بروزرسانی‌های اُوو در مرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *